Електричний пікап від компанії Ілона Маска миттєво став героєм мемів. З простуватого, якщо не примітивного, дизайну не сміявся тільки ледачий, навіть сам засновник Tesla неодноразово відвішував жарти про Cybertruck.

Однак, незважаючи на скептичні прогнози багатьох експертів, фанів автівки, які готові придбати пікап, вже більше півмільйона. Так, на форумі CybertruckOwnersClub, на якому збираються шанувальники авто, підрахували, що на 19 лютого 2020 року попереднє замовлення на міні-вантажівку зробили майже 536 тисяч людей.

Як можна зрозуміти з таблиці, більшість користувачів віддають перевагу автівкам с двома та трьома силовими агрегатами:

  • Один двигун – від $39,9 тисяч, 17% замовлень;
  • Два двигуни – від $49,9 тисяч, 42% пре-ордерів;
  • Три двигуни – від $69,9 тисяч, 41% відповідно.

Інформація неофіційна і подібні цифри можуть здатися нереальними, але на форумі стверджують, що ведуть облік згідно номерів в черзі попередніх замовлень самої Tesla. В компанії Ілона Маска звітність з сайту шанувальників Cybertruck та опубліковану кількість пре-ордерів поки не підтверджують.

Тим не менше, вірогідність того, що авто дійсно планують придбати п’ятсот тисяч теслафанів, дуже висока. Тільки в перший місяць після прем’єри в листопаді 2019 року було замовлено 250 тисяч автівок. Крім того, в кінці минулого року Ілон Маск обмовився, що «бажаючих придбати електропікап набагато більше, ніж Тесла може випустити за 3-4 роки».