Не зважаючи на те, що розповсюдження коронавірусу ще не припинено, автомобільні заводи, які розташовані у Північній Америці, готуються до відновлення виробництва.

Одними з перших запрацюють заводи Форд. Деякі конвеєри запустять вже 6 квітня для складання моделі Fusion. Спочатку це буде підприємство у Мексиці, а 14 квітня запрацюють заводи у Дирборні, Кентуккі, Огайо і Канзас-сіті.

На цих підприємствах складають вантажівки Super Duty, позашляховики Ford Expedition, Ford Transit і Lincoln Navigator. Попередньо Форд планував відновити роботу вже 30 березня, але вирішив продовжити перерву.

Схожа ситуація відбувається у північноамериканських підрозділах Toyota. Спочатку перерву планували завершити 3 квітня, потім 17 квітня. Наразі запланований термін запуску виробництва – 20 квітня.

З 14 квітня відновить роботу концерн Fiat-Chrysler. Окремі його підрозділи, що поставляють запасні частини екстреним службам, не будуть припиняти роботу навіть під час карантинних обмежень. Крім цього, концерн планує налагодити виробництво медичних масок – до мільйона одиниць на місяць.

Теми: