Німецький автовиробник з Інгольштадту нещодавно представив два нових електрокара e-tron GT та RS e-tron GT. Це перші електричні авто компанії, які виробляються у Німеччині. Машина побудована на платформі J1, над якою інженери Audi та Porsche працювали спільно. 

Перш за все, хочеться відмітити дизайн новинок. Його концепт був презентований ще у 2018 році на автосалоні у Лос-Анджелесі. Тоді говорили, що цей автомобіль має стати основним конкурентом Tesla Model S. Що ж, німці явно перевершили себе. Більша частина кузова виконана зі сталі та алюмінію, а дах – із вуглепластику.

Обидві моделі мають по два мотори та літій-іонну батарею номінальною ємністю 93 кВт·год. Двигун Audi e-tron GT видає потужність 350 кВт (476 к.с.), а версія RS – 440 кВт (598 к.с.). Німці заявляють, що автомобілі будуть розганятись до сотні за 4.1 та 3.3 секунди відповідно. Максимальна швидкість 250 км/год.

У мережі поки немає фото салону базової версії, тільки RS. Тут мы бачимо спортивні сидіння, прошиті декоративною червоною стрічкою, віртуальну панель приладів та тачскрін мультимедійний екран. За додаткову плату можна встановити ще безліч опцій: акустичну систему Bang & Olufsen, проекцію на лобове скло, замовити лазерні фари та керамічні гальма.

Ціна значно вища за Tesla Model S. Уже весною электрокар e-tron GT можна буде замовити у Німеччині за 99 800 евро, а його спортивну версію RS за 138 200 евро. Чим відповість Ілон Маск?