Volkswagen оприлюднив повну інформацію про свій новий мінівен Viloran. Виробництво моделі, що буде продаватися тільки китайським споживачам, налагоджено на СП SAIC Volkswagen у Китаї. Чи буде мінівен надалі надходити на ринки інших країн, поки не відомо.

Вперше VW Viloran вийшов на публіку восени минулого року на автосалоні в Гуанчжоу. Але тоді технічні деталі автівки, як і обладнання салону, були недоступні. Зараз у Китаї почали приймати попередні замовлення на мінівен, який вже у травні почне надходити до покупців. Viloran будуть позиціювати як бізнесвен. Такі машини у Піднебесній досить популярні, їх використовують під мобільні офіси.

За основу бізнесвена взята платформа MQB з незалежною задньою підвіскою. Розміри Viloran становлять: довжина – 5346 мм, ширина – 1976 мм, висота – 1781 мм, колісна база – 3180 мм. Таким чином, мінівен не тільки отримує статус найбільшої моделі марки на «візку» MQB, але й майже по усім розмірам перевершує свого головного конкурента – Buick GL8.

Передок мінівена має багато спільного з флагманським Touareg – схожа решітка радіатора та передні фари. На догоду китайським покупцям екстер’єр авто щедро оздоблений хромованими елементами.

Усередині відчувається велика схожість з VW Teramont. Салон розрахований на сім місць. Сидіння оббиті шкірою, є підігрів, вентиляція і функція масажу. Крім цього, сидіння другого ряду мають підставки для ніг. Також в списку обладнання є: віртуальна панель приладів, мультимедійна система з голосовим управлінням, панорамний дах, адаптивний круїз-контроль, асистент руху в пробці, система автоматичного гальмування (з функцією розпізнавання пішоходів), автопаркувальник.

VW Viloran використовує бензиновий 4-циліндровий дволітровий двигун, який має два варіанти. Перший з турбіною та потужністю 220 к.с., другий атмосферний на 186 к.с. Привід тільки передній. До складу трансмісії входить семиступеневий «робот» DSG.

Попередні ціни такі. Модель з двигуном у 186 к.с. – 350 000 юанів ($45500), з двигуном у 220 к.с. – 400 000 юанів. ($56600)

Теми: