Баварці представили тільки зовнішність нового електромобіля у кузові ліфтбек, технічні характеристики поки що майже не відомі. У компанії обіцяють про все детально розповісти найближчим часом. Журналістам вдалося дізнатись, що новинка буде проїжджати на одному заряді по циклу WLTP до 590 кілометрів. Авто у максимальній комплектації M Performance буде розганятися до сотні за чотири секунди, а максимальна швидкість обмежена електронікою до 200 км/год. За чутками електродвигуни на 390 кіловат видаватимуть потужність у 530 к.с.

Зовнішній вигляд авто майже один в один зі звичайною четвіркою BMW. Так-так, там буде та сама решітка радіатора. Екологічний автомобіль відрізняють дещо карикатурні диски, втім багато автовиробників грішать такими рішеннями у дизайні своїх електрокарів. Варто відмітити молдинги та вставки навколо решітки радіатора і заднього бампера синього кольору. Дверні ручки виконані урівень з кузовом як у Tesla.

Фотографій салону поки що немає. Скоріше за все, інтер’єр також мало чим буде відрізнятися від моделі з ДВЗ. Було б класно, якщо цю модель обладнають вигнутим екраном Curved Display з мультимедійною системою iDrive восьмого покоління.

Теми: