Автомобіль отримав позначку CS, він легший і потужніший за заряджену M5 Competition. Раніше аналогічні версії отримали моделі M2, M3 та M4, але нова версія “п’ятірки” стала найпотужнішою серед них.

Машина комплектується найновішим двигуном компанії V8, об’ємом 4.4 літра, з двома турбінами та потужністю 635 к.с. Повний привід xDrive можна відключити, тоді автомобіль перейде на класичний для марки задній привід. Тести швидкості показали розгін до 100 км/год. за 3.0 секунди, а до 200 км/год. за 10,3 секунд.

Німецьким інженерам вдалось ще трохи знизити массу авто з 1970 до 1900 кілограм за рахунок кованих 20-ти дюймових алюмінієвих коліс та легших шин Pirelli P Zero Corsa.

Зовні новинку можна відрізнити по незвичайним світлодіодним фарам, які оформлені в стилі гоночних машин бренду. А ще, її кузов фарбують в оригінальний темно-зелений колір. Салон оформленный в спортивному стилі, як і в M5 Competition. Спортивні крісла з чорної шкіри та декоративними карбоновими вставками, прошиті червоною стрічкою. Кермо і стеля оздоблена алькантарою.

Ціна вражає не менше, ніж технічні характеристики – 200 000 євро. Ясно, що модель буде цікава тільки для справжніх фанатів баварців. Цікаво, що M5 CS можна буде замовити тільки протягом цього року.

Теми: