Більше не є таємницею те, як буде виглядати Hyundai i20 у новому кузові. Так, в Мережі розкрили екстер’єр довгоочікуваного корейського хетчбеку. Дизайн автівки став продовженням експериментів Hyundai з концепцією «Sensuous Sportines» – «чуттєвої спортивності», на основі якої були створена оновлена Sonata та індійська версія Aura.

Габарити авто залишились майже без змін, однак суттєвих трансформацій зазнали елементи кузову. З того що впадає в очі, i20 отримав нові кутоподібні фари та ліхтарі в формі «Z», підвіконна лінія авто виконана під великим кутом, а фальшь-диффузор та двері багажника розділяє полоса з діодним підсвічуванням. Цікавим рішенням дизайнерів стала зміна форми кришки баку з круглої на прямокутну та її переміщення і візуальне злиття з ліхтарями.

Що чекає шанувальників автівки в салоні наразі невідомо, але в Hyundai обіцяють багато цікавого. Наприклад, приховані дефлектори вентиляції та таємничі «горизонтальні леза». Не менш інтригуюче питання, як інженери об’єднають центральний та цифровий дисплей, що було анонсовано раніше.

Зараз Hyundai i20 доступний для покупців із Європи в комплектаціях з двома силовими агрегатами:

  • Атмосферним двигуном 1.2 MPi, потужністю 75 та 84 к.с.;
  • Турбодвигуном Kappa T-GDi, об’ємом 1.0 і потужністю 100 та 120 к.с.

Перший варіант можна придбати лише з п’ятиступеневою механічною коробкою передач, другий комплектується на вибір такою ж механікою або семиступеневою АКПП.

Перший публічний показ Hyundai i20 відбудеться на женевському автосалоні.

Теми: