Українців, які мріють про нове якісне та недороге авто, може зацікавити продукція азербайджанської компанії AzKron. Мова йде про модель Khazar, яку виробник планує постачати на експорт у Казахстан та Узбекистан. Розглядається ця можливість також для України. Найбільш привабливим є те, що вартість авто не перебільшує 10 тисяч доларів.

Про ці наміри розповів міністр економіки Азербайджану Ніязі Сафаров. Вартість машини залежить від кількості опцій. На домашньому ринку ця модель пропонується за 8-10 тисяч доларів.

Найближчим часом на заводі AzKron планують розпочати виробництво французьких автомобілів Peugeot та Renault. Виробничі потужності заводу дозволять збирати до 10 тис. машин на рік. З них до 2 тис. авто планується постачати на експорт.

Докладніше про AzKron Khazar SD. Довжина машини не перевищує 4,5 м. Двигун – бензиновий. Об’єм двигуна 1,7 л при потужності у 115 к.с. Треба відзначити, що він повністю відповідає екологічним нормам Євро-5. При детальному розгляді можна побачити, що Khazar SD є глибокою модернізацією Peugeot 405.

Найближчими конкурентами цього привабливого автомобіля можна вважати Renault Logan, Peugeot 301, Hyundai Accent, KIA Rio, Fiat Tipo, VW Polo Sedan та Citroen C-Elysee.

Будемо сподіватися, що українці найближчим часом побачать AzKron Khazar SD на нашому автомобільному ринку.

Теми: