Карантинні обмеження відтермінували запуск системи автофіксації порушень, призначеною на 1 травня. Але після зняття карантину роботи над розвитком системи продовжаться. Загалом планується збільшити кількість камер у 10 разів.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій у своєму телеграм-каналі зазначив, що було прикладено багато зусиль, щоб ця система вчасно запрацювала. Але, на жаль, карантин змінив усі плани.

Також Владислав Криклій відзвітував про те, що вже було зроблено. Так, 25 камер встановлено на дорогах Київської області, та 20 у самому Києві. Усі комплекси автоматичної фіксації (КАФ) знаходяться в місцях підвищеної аварійності. До кінця травня, за поданням Укравтодору, заплановано встановити 5 КАФ у Львівській області. А до кінця поточного року будуть встановлені ще 220 комплексів. Таким чином, їх загальна кількість зросте до 270 одиниць. Програмне забезпечення налагоджено, робочі місця у центрі обробки даних облаштовані усім необхідним.

Нагадаємо, що «листи щастя» будуть автоматично висилатися на адресу юридичного власника транспортного засобу, незалежно від того, хто знаходився за кермом під час фіксації порушення ПДР.