Через обмеження, пов’язані з пандемією коронавірусу, презентацію нових моделей автовиробники все частіше проводять віртуально. Ось і дебют нової Elantra сьомого покоління відбувся в режимі онлайн на заході у Lot Studios, що у Західному Голлівуді.

Треба відзначити, що Elantra змінила не тільки платформу, а й зовнішній вигляд, що вже встигли охрестити Sensous Sportiness.

Відтепер Elantra перетворилася у 4-дверне купе, стала довшою на 56 мм, ширшою на 25 мм та нижчою на 20 мм. Збільшилася на 20 мм і колісна база – 2720 мм. Автовиробник запевняє, що віднині пасажири авто зможуть почувати себе більш зручно та комфортно.

Відзначається, що інтер’єр салону повністю змінився. Базова комплектація має 8-дюймовий екран мультимедіа з можливістю підключати смартфони. Як опція можливе встановлення двох цифрових дисплеїв на 10,25 дюйма – для панелі приладів на мультимедіа. Присутні голосове управління та висококласна акустика Bose.

Також базова комплектація Elantra передбачає фірмову систему безпеки SmartSense та «цифровий ключ», який за допомогою смартфону дає можливість відкривати та зачиняти машину, запускати двигун для прогріву та інше.

Що стосується двигуна, то його потужність складає 150 к.с. при об’ємі 2 літри. Передбачена гібридна система: ДВЗ об’ємом 1,6 літра та електродвигун на 32 кВт. Разом вони «видають» 140 к.с. Витрата пального для «гібрида» становить у середньому 4,7 л/100 км.

Теми: