Як стало відомо журналістам Nikkei Asian Review зі звіту для інвесторів, японський концерн вирішив зробити паузу в розвитку існуючого модельного ряду. Термін, на який буде призупинено виробництво нових та оновлення існуючих авто, орієнтовно складе два роки.

За цей час Mazda планує кардинально переосмислити стратегію та закласти фундамент для принципово нової лінійки автомобілів. Серед пріоритетів компанії, розробка задньоприводної платформи, серії рядних шестициліндрових моторів та дизелів, а також гібридного силового агрегата.

Настільки радикальний крок пов’язаний з намаганнями розширити свою присутність в сегменті преміум-авто та нав’язати конкуренцію більш габаритним Mercedes-Benz і BMW. А для цього, як вважають в Mazda, потрібна нова витриваліша платформа та потужніші двигуни.

Судячи з усього, рішення керівництва робить марними очікування фанатів знов побачити в продажу культові спортивні авто з роторним силовим агрегатом від Mazda. Єдине що відомо про майбутнє останнього – він може стати частиною запланованого гібридного двигуна в якості генератора.

Теми: