Як повідомляє світова преса, у кінці поточного року повинна відбутися презентація четвертого покоління Nissan X-Trail. Національний інститут промислової власності Бразилії вже оприлюднив патентні зображення цієї давно очікуваної моделі, по якім можна отримати уявлення про майбутній автомобіль.

Звичайно, зважаючи на обставини, викликані пандемією коронавірусу, можливість побачити новий серійний автомобіль в зазначені строки викликає великий сумнів. Але, принаймні, є велика ймовірність побачити його в усій красі хоча б віртуально.

Експерти наголошують, що з урахуванням фінансових та організаційних проблем, Nissan дуже затягнув з оновленням модельного ряду. Адже, X-Trail завжди був фаворитом продажів. Але на автомобільному ринку США, де він має ім’я Rogue, минулого року попит на нього впав на 15%. Головні конкуренти, Toyota RAV4 та Honda CR-V, навпаки додали у продажах 4,9% та 1,4% відповідно. Таким чином, Nissan терміново потрібен оновлений автомобіль, що зможе достойно конкурувати з подібними моделями інших виробників.

Судячи по зображеннях, революційних змін у зовнішності нового X-Trail не відбулося. Новим можна вважати тільки двоповерхову оптику, яка входить зараз у моду, та глибокі «виштамповки» по боках біля порогів.

Що стосується дизайну салону, то «четверте» покоління не дуже відрізняється від «третього». Інші технічні характеристики відсутні. Але очікується, що збережеться модульна платформа CMF, а в якості АКП – варіатор. Не виключено, що одним з різновидів силового агрегату буде гібридна система.

Теми: