Фотошпигунам вдалося зробити фото кросовера KIA Sorento нового покоління без камуфляжу. Знімки, було зроблено під час тестових випробувань і були опубліковані виданням Motor1. Офіційна прем’єра автомобіля відбудеться 17 лютого.

Автомобіль отримає кузов з більш виразними кутами і стане більшим від свого попередника. Судячи з фотографій, кросовер отримає нову решітку радіатора, більш складної форми, новий передній бампер з вбудованими протитуманними фарами, спойлер, рейлінги на даху і вертикальні ліхтарі.

До салону фотографам дістатись не вдалося. Очікується, що новий Sorento обладнають цифровою панеллю приладів і великим сенсорним мультимедійним дисплеєм. Крім цього, на зміну традиційному важелю перемикання передач прийде круглий селектор. У списку доступного обладнання є адаптивний круїз-контроль з можливістю повної зупинки і автоматичного початку руху, активна система дотримання рядності руху і проекційний дисплей.

В залежності від ринку, лінійку обладнають різними двигунами. Купити автомобіль можна буде з 2.5-літровим агрегатом з чотирма циліндрами. Також клієнтам запропонують 2.0 та 2.5 літрові турбодвигуни. Крім того, у кросовера з’явиться модифікація з гібридною силовою установкою на базі дволітрового бензинового двигуна.

Теми: