У багатьох деталях седан повторює кросовер GV80, що з’явився раніше. Схожі риси мають фари та ліхтарі. Як стверджує виробник, двоповерхова оптика – це фірмова ознака усіх моделей цього бренду. Майже не відрізняються решітка радіатора та підвіконна виштамповка. Лише передній бампер та вихлопні патрубки у седана G80 не такі, як у кросовера. Як і великі колісні диски на 20 дюймів.

Інтер’єр салону також має багато спільного з кросовером. Що впадає в очі з першого погляду – це такі самі дисплеї мультимедіа та цифрової панелі приладів, що мають розміри 14,5 та 12,3 дюйма відповідно. Головною відмінністю інтер’єру G80 є інше кермо з чотирма спицями. При оздобленні салону використовувались лише природні матеріали – дерево та шкіра.

Покупцям на вибір будуть запропоновані три різновиди двигунів. Базовим варіантом буде 4-циліндровий двигун з турбіною об’ємом 2,5 літра. Його потужність складає 304 к.с.

Найпотужнішим буде 6-циліндровий двигун також з турбіною на 3,5 літра. Він матиме 380 к.с.

Передбачений і дизельний двигун на 2,2 літра та 210 к.с.

Базова модель седана матиме привід на задню вісь. Але, як опція, можливий також повний привід.

Для покупців з Південної Кореї приймання замовлень на новий седан G80 вже розпочалося. В інших країнах продажі очікуються не раніше другої половину року, і першими будуть США та Канада.

Теми: