Чеський концерн вирішив повністю відкрити завісу таємничості яка трималась навколо презентації четвертого покоління зарядженої серії Octavia RS. В офіційному прес-релізі багато цікавого: Skoda готує шанувальникам великий вибір двигунів та комплектацій.

Бензиновий TSI RS. 2.0 об’єм, потужність 241 к.с. Комплектуватиметься шестиступеневою механікою та семиступеневим автоматом.

Дизельний TDI RS. 2.0 об’єм, потужність 197 к.с. Працюватиме в тандемі зі семиступеневою коробкою перемикання DSG.

Плагін-гібридний iV RS. Точні технічні показники авто стануть відомі після офіційної презентації.

Окрім серії RS, в Skoda розповіли і про версії авто для менш агресивного драйвінгу. Так, чеський бренд запускає продаж 1.5-літрової Octavia (CNG), потужністю 129 к.с., що може працювати на стисненому природному газу, м’якого трьохциліндрового гібриду та лінійку TSI, базовим в якій стане двигун на 108 к.с. зі шестиступеневою механікою.

Попередньо відомо, що плагін-гібридна варіація RS буде презентована першою в березні на Женевському автосалоні і надійде в продаж в червні. Заряджені ж бензинові та дизельні з’являться в салонах дилерів в серпні 2020 року.

Разом з бензоелектричним, чеський виробник планує показати в Женеві також базову бензинову TSI Octavia та трьохциліндрову версію м’якого гібрида. Що стосується повнопривідних Octavia RS, наразі концерн не повідомляє про початок виробництва.

Теми: