Досвідчені водії добре знають, до яких неприємностей може привести втрата колісних гайок. Саме така пригода трапилася з водієм нової моделі Hyundai Tucson, що сидів за кермом під час випробувального заїзду на Нюрбургринзі.

Переднє ліве колесо втратило одразу три гайки з п’ятьох при проходженні ділянки Брюннхен. Без перебільшення можна сказати, що це недогляд механіків, які міняли колеса. Добре, що водій відчув биття колеса, а саме так проявляється втрата гайок, та встиг зупинитися на узбіччі. Довелося автомобіль евакуювати для ремонту та огляду. Пізніше він повернувся на трасу та продовжив заїзд.

Попри камуфляжну плівку, добре видно, що автівка має велику чорну решітку радіатора, рельєфні боки та головну оптику у два яруси, що є останньою тенденцією автомобільної «моди».

Крім оновлення зовнішнього вигляду, очікується оновлення гами силових агрегатів. Для європейського модельного ряду заплановані двигуни T-GDI та GDI об’ємом 1,6 літра. Не виключений гібридний варіант.

Для Північної Америки, покупці якої полюбляють потужні автівки, будуть запропоновані двигуни Theta3 об’ємом 2,5 літра, як з турбіною, так і без неї. КПП в обох випадках автоматична, 8-ступінчаста. Базова модель матиме передній привід, «прокачані» – повний.

Поява оновленого Tucson на ринку запланована на кінець цього року.

 

Теми: