У всесвітній мережі з’явилися перші фото салону нового Hyundai Tucson, які оприлюднив південнокорейський портал «TheKoreanCarBlog». Дебют моделі очікувався цієї осені, але, зважаючи на карантинні заходи в усьому світі, цілком можливо, що він буде перенесений на наступний рік. Попри це, нова архітектура передньої панелі може зацікавити не тільки шанувальників цієї моделі.

Перше, що впадає в очі, це широкоформатний сенсорний екран мультимедійної системи, розташований нижче рівня панелі приладів. Він поєднується з блоком керування «кліматом», що також має сенсорні кнопки.

Панель приладів у максимальних модифікаціях буде повністю цифрова та аналогічна панелі приладів нової Elantra. Традиційний важіль перемикання трансмісії замінить кнопкова панель, схожа на ту, що застосовується на останній моделі Sonata. Ближче до центрального тунелю розміщені: роз’єм USB, «прикурювач» (розетка на 12 вольтів), ніша бездротової зарядки смартфонів.

Які силові агрегати будуть встановлені на новому Hyundai Tucson остаточно ще невідомо. Цілком можливо, що це буде «гібрид», який можна буде заряджати від розетки, та бензиновий двигун Theta3 об’ємом 2,5 л з турбіною, що працюватиме у парі з 8-ступінчастим «автоматом».

Теми: