Вже у 2021 році заплановано серійний випуск моделі і4, прототип якої був нещодавно показаний компанією BMW. Приваблює запас ходу без підзарядки цього електромобіля у 600 км (по стандарту WLTP).

Особливістю зовнішності авто є величезна решітка радіатора,  яка закриває собою прозору панель с великою кількістю сенсорних датчиків автопілота.


Інтер’єр прикрашає великий матовий дисплей, який виконує функцію як панелі приладів, так і мультимедіа. У конструкції монітора використовується спеціальне скло з антибліковою поверхнею для більш чіткого зображення.

Загальна потужність електродвигунів концепт-кару становить 530 к.с. Це порівнюється з потужності 8-циліндрових 4,4 літрових бензинових двигунів з двома турбінами, якими оснащені такі флагманські моделі BMW, як седан 7-Series і кросовер X7.

Це дає можливість BMW i4 досягати швидкості у 100 км/год усього за 4 секунди. Максимльна швидкість заявлена в 200 км/год.

Ємкість батарей складає 80 кВт·год, що дозволяє проїхати відстань до 600 км без підзарядки. Усього за 35 хвилин ємкість акумулятора можна поповнити до 80%, що є досить вражаючим результатом для електромобілів.

Теми: