Китайські електричні трицикли Геркулес були неодноразово помічені ще минулого року у парку «Перемога» Дніпровського району міста Києва. Їх використовували комунальники для різних робіт: перевезення саджанців та всілякого садівницького інструменту, прибирання сміття, тощо. Транспорт виявися доволі зручним для проїзду по паркових доріжках, тихим, екологічно безпечним.

Цього року, як повідомив директор комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району Євгеній Ковшун, такі машини будуть працювати у парку біля озера Тельбін, а також на Трухановому острові.

Трицикл обладнаний кузовом, розрахованим на 400 – 500 кг вантажу. Відкидне сидіння у ньому дозволяє перевозити до трьох пасажирів. Для зручності вивантаження сипучого вантажу кузов можна нахиляти, як у самоскида.

Міні вантажівка оснащена електродвигуном потужністю 1 кВт та напругою живлення 60 В. Ємність акумуляторної батареї становить 32 Ah. Вона гарантує пробіг до 40 км. Є можливість встановити другу батарею, та збільшити пробіг вдвічі. Максимальна швидкість електричного трицикла становить 25 км/год, а вартість – до 50 тис. гривень.