Найбільший автовиробник  у США оголосив, що збирається повністю відмовитись від двигунів внутрішнього згоряння до 2035 року. Цей крок є важливим етапом для реалізації глобальної стратегії компанії, а саме стати вуглецево-нейтральним виробником до 2040 року. Крім того, не тільки автомобілі мають стати екологічними, заводи також планують перевести на відновлювальні джерела енергії. 

В найближчі роки, компанія збільшить кількість електрокарів у модельному ряді автомобілів під брендами Buick, Cadillac, Chevrolet и GMC, які належать GM. Інвестиції в цей напрямок збільшяться до 27 мільярдів доларів.

У нових моделей з ДВЗ, які з’являться у перехідний період, буде значно знижена витрата пального та об’єм шкідливих викидів. В першу чергу, інженери GM будуть працювати над зменшенням об’єму двигунів, системою Start/Stop, та аеродинамікою кузовів.

Нещодавні успіхи Tesla на фондовому ринку не дають спокою великим автовиробникам.  Ринок диктує свої умови і схоже на те, що перехід на електротранспорт буде відбуватися куди швидше ніж зараз передбачають експерти.