Вперше за 16-річну історію премії World Car of the Year, її підсумки підводилися не на автошоу, а у режимі онлайн. Пандемія коронавірусу внесла свої корективи. Але не тільки це, як показали подальші події, було для премії уперше. Приз у головній номінації отримав кросовер Kia Telluride. Таким чином, корейський бренд вперше за історію World Car of the Year здобув головну перемогу.

Автомобілем з найкращим дизайном була визнана японська Mazda 3. Нагороду в номінації кращий автомобіль класу люкс отримав німецький Porsche Taycan. Також він був визнаний кращим спортивним автомобілем. Завдяки цьому, він не тільки переміг у двох номінаціях, але й став першим кращим спортивним авто з електричним двигуном. Бренд Kia здобув ще одну перемогу в номінації кращий міський автомобіль. Ним став компактний кросовер KIA Soul EV.

Якщо пригадати історію, то абсолютним переможцем за кількостю здобутих головних номінацій є Volkswagen, що відзначився у 2009, 2010, 2012, 2013 роках. А загалом, європейські компанії за всю історію World Car of the Year здобули 8 перемог у головній номінації.