Автолюбителі давно чекають на прем’єру Mercedes-Benz EQS яка відбудеться вже 15 квітня. До сьогодні не було майже ніякої інформації про новинку. Відомо що це буде п’ятидверний ліфтбек, який вироблятимуть на легендарному заводі Factory 56 у Зіндельфінгені, де також збирають новий S-класс. І от в Інтернет потрапили одразу декілька якісних фотографій салону автомобіля, які скоріше за все готувались для презентації.

В інтер’єрі електромобіля німецькі інженери втілили багато свіжих ідей. Але перш за все слід звернути увагу на повністю віртуальну панель MBUX Hyperscreen шириною 141 см, яка об’єднує три дисплеї та дефлектори вентиляції. Сюди ж вмонтовані елементи підсвітки салону. Захисне скло площею 2432 см2 зробили увігнутої форму, щоб запобігти відблискам.

Попереду, перед водієм і пасажиром розташовані два екрани з діагоналлю 12,3 дюйма, по центру великий сенсорний екран на 17,7 дюйма. Усі екрани мають підвищену контрастність. За надійну і плавну роботу системи відповідає вісім різних процесорів, та 24 Гб оперативної пам’яті.

Про інтерфейс говорити поки зарано. Відомо, що розробники обіцяють щось накшталт штучного інтелекту – систему, яка буде пропонувати функції, якими найчастіше користуються або які можуть знадобитись в тій чи іншій ситуації. Перед водієм також є проекційний екран з найнеобхіднішою інформацією.

Комплектації і оснащення автомобіля буде таким же як у S-класу. Інші подробиці ми дізнаємось уже на презентації.

Теми: