Усього два місяці знадобилося британським автолюбителям, щоб розкупити річну квоту на новий електромобіль чеської компанії. Цей маленький хетчбек має три властивості, які не можуть не привернути увагу – висока якість, сучасний та привабливий зовнішній вигляд, помірна ціна.

Прес-секретар британського дилера Skoda повідомив, що дебют Citigo-e iV, який відбувся наприкінці січня, перевершив усі оптимістичні прогнози. Британська квота у 400 автівок була розібрана за 60 днів. Зараз на сайті Skoda UK повідомляється, що замовлення на Citigo-e iV тимчасово не приймаються.

Це пов’язано з тим, що виробничі потужності заводів Skoda припинили роботу у кінці березня у зв’язку з карантинними заходами проти COVID-19. Наразі орієнтовні терміни відновлення роботи ще невідомі.

На сьогодні Citigo-e iV є одним з доступніших електрокарів у Європі. Його ціна за базову комплектацію складає 17,4 тис. фунтів. У 19,8 тис. фунтів обійдеться топова модель. Пробіг авто на одному заряді акумуляторної батареї дорівнює 273 км. На відновлення заряду  батареї до рівня у 80% достатньо однієї години.

На автомобільний ринок України Skoda Citigo-e iV поки не постачається.

Теми: