Зразу три нових моделі Mercedes-Benz S-Class W223 були помічені на дорогах Штутгарту з мінімальним камуфляжем. Верхня частина автівок була повністю відкрита для огляду, що може свідчити тільки про одне – офіційна прем’єра вже близько.

То що цікавого можна розгледіти на шпигунських знімках? По-перше, добре видно, що дві автівки мають звичайні ручки дверцят. А третя, що дещо схожа на AMG, обладнана висувними ручками.

По-друге, всі моделі отримали великі чорні решітки радіатора, але модель, що схожа на AMG, оснащена попереду більш агресивним бампером.

По-третє, добре видно, що W223 зберегла пропорції з короткими обвісами, похилою кришкою багажника та довгим капотом.

Обладнання салону на знімках не видно. Але раніше повідомлялося, що флагманський седан отримує величезний сенсорний дисплей мультимедіа та цифрову панель приладів.

Очікується, що новий флагман збільшиться у розмірах. В його основу закладена нова платформа MRA II. Привід для Mercedes традиційний – задній. Крім того, передбачена нова функція – управління задніми колесами, що зробить машину більш маневровою.

Офіційна інформація про силові агрегати не надходила, але є упевненість, що вони будуть гібридними. Можливо, що двигун V12 збереже свої лідерські позиції.

Звичайно, новий Mercedes-Benz S-Class буде мати усі сучасні технічні функції, як, наприклад, автопілот 3-го рівня, активну підвіску та багато іншого. Очікується, що прийняття замовлень на нову модель почнеться вже у вересні цього року, а надходження машин до покупців – у листопаді.

Теми: