Німецький автовиробник продовжує втілювати стратегію останніх років, намагаючись максимально розширити свою присутність в усіх класах авто. Остання новинка у модельному ряді – повнопривідний гібридний універсал BMW 330e Touring.

За виключенням багажної секції, авто не має серйозних візуальних відмінностей від седану. Комплектується універсал і аналогічним силовим агрегатом – тим же бензоелектричним гібридом з чотирьохцилідровым бензиновым, об’ємом в 2 літри, та електричним двигуном, вбудованим в коробку перемикання передач. Потужність агрегатів – 181 к.с. та 67 к.с. відповідно.

Незважаючи на належність до мирного класу універсалів, Touring успадкував від седану опцію Sport. При її ввімкненні електродвигун форсує потужність в 111 к.с., що дозволяє видавати 289 к.с. і розганяти автівку до 100 км всього за 6,1 секунди. Максимальна ж швидкість обмежена 219 км/год.

Ще одна особливість авто – можливість використання повного приводу, у випадках, коли лише заднього виявляється недостатньо. Більш того, інноваційна система xDrive самостійно розподіляє потужність між осями в кожному конкретному випадку. Як вважають в самому BMW: «розробка дозволяє тязі та стійкості авто не залежати від якості дорожнього покриття та погоди».

Максимальна відстань, яку може подолати автівка на одному заряді йонно-літієвого акумулятора з потужністю 12 кВт/год, – 34 кілометра. Виключно на електродвигуні 330e Touring рухається зі швидкістю до 106 км/год, тоді як в при ввімкненій системі xDrive до 140 км/год.

В базову комплектацію авто ввійде попереднє кондиціонування, функція допомоги при паркуванні, керування голосовими командами, супутникова навігація та сумісність з усіма операційними системами смартфонів.

Додатково майбутнім покупцям автівки буде доступний опціональний пакет M Sport. При його придбанні 330e Touring матиме розширені можливості для налаштування керування, покращенні гальма та адаптивну підвіску.

В продаж автомобіль надійде влітку 2020 року.

Теми: