С 10 квітня розпочинається новий етап капітального ремонту Кільцевої дороги. В Київавтодорі планують відремонтувати відрізок дороги від Одеської площі до вулиці Ватутіна, що у районі авторинку.

Спочатку ремонтуватимуть відрізок від Одеської площі до вулиці Луценка (у напрямку Жулян). Під час ремонтних робіт тут частково обмежать рух транспорту. В’їзд на Кільцеву дорогу з проспекту Глушкова буде здійснюватися через вулиці Лятошинського та Луценка.

Роботи триватимуть до 30 червня, тож водіям потрібно запастись терпінням, а для проїзду в аеропорт Жуляни на цей час краще обирати інший маршрут.

Можливо, скоро у цьому районі розпочнеться масштабне будівництво нової дороги, яка пройде по території Вишневого, Борщагівки та Чабанів. Вона має з’єднати магістралі М-06 Київ-Чоп та М-05 Київ-Одеса і розвантажити Кільцеву дорогу столиці. На початку квітня Київська ОДА підписала меморандум про співпрацю с турецькою компанією Özaltın Holding. Бюджет проекту – 3 мільярди гривень, але конкретні строки початку будівництва не називаються.