Кожен регіональний автомобільний ринок має свої особливості, що продиктовані національними рисами характеру, кліматом та чимось іншим, що інколи навіть важко прокоментувати. Наприклад, у світовий ТОП-20 увійшли автівки, що ніколи не були представлені на українському ринку. Але це не завадило їм посісти високе місце у рейтингу. Розглянемо ТОП-5 найбільш популярних у світі авто за підсумками минулого року.

  1.   Toyota Corolla, реалізовано 1 482 932 одиниці

Минулий рік видався доволі вдалим для Toyota Corolla, адже її продажі значно зросли у порівнянні з 2018 роком. Це ще більше закріпило її статус світового лідера. Перевага Toyota Corolla над конкурентом Ford F Series склала понад 400 тис. автівок.

До того ж, Corolla стала найбільш продаваним автомобілем минулого року у Китаї. Також слід відзначити, що це єдине авто, що виробляється на усіх п’ятьох континентах. Незабаром загальна кількість її продажів, починаючи з початку виробництва у 1966 році, може досягти 50 мільйонів. А це – може принести звання найбільш продаваного авто за всі часи.

  1.   Ford F Series, реалізовано 1 070 348 одиниць

Як і Corolla, Ford F Series у 2019 році подолав позначку в один мільйон проданих авто. І це вже третій рік поспіль. Крім моделі F-150, яка є основною у серії, також популярна F-250 King Ranch.

  1.   Toyota RAV4, реалізовано 961 918 автівок

Ця модель японської компанії трохи не дотягнула до мільйонної позначки минулого року. Цілком можливо, що це було наслідком відкладеного запуску RAV4 нового покоління на провідному китайському ринку.

  1.   Honda CR-V, реалізовано 823 237 автівок

Продажі Honda CR-V минулого року зросли на 12% у порівнянні з 2018 роком. Це дало змогу піднятися з сьомого місця до четвертого.

  1.   Honda Civic, реалізовано 817 902 автівки

Ця модель японської компанії Honda є прямим конкурентом Toyota Corolla, адже вони «виступають» в одному класі. Хоча у минулого році спостерігалося падіння продажів на 1,9% у порівнянні з попереднім роком, попри це Civic залишила позаду такого сильного гравця, як Volkswagen Golf.

Теми: