Техніка японського концерну відома, перш за все, якістю та надійністю. Однак, навіть в Toyota можуть помилятися. Як стало відомо, компанія відкликає 44 тисячі автомобілів через виробничий недолік – тріщину в двигуні.

В список потенційно проблемних потрапили популярні моделі з чотирьохциліндровим силовим агрегатом, об’ємом 2,5, зібраним в вересні-грудні минулого року. Під підозрою автівки 2019 та 2020 року на бензинових і гібридних силових агрегатах:

  • Camry;
  • RAV4;
  • Avalon.

Крім того, Toyota відкличе Lexus ES300H, які комплектувались цим двигуном.

Як визнали в компанії, недолік виник через несправність апарату, що контролює заливку блоків водою. Це, в свою чергу, призвело до порушення в процесі охолодження і можливої появи в них тріщин.

Через потенційний брак охолоджуюча рідина або масло може витікати з двигуна, що створює небезпеку появи диму, перегріву і навіть займання двигуна.

Незважаючи на те, що за ствердженням Toyota лише 250 автівок (0.5% від загальної кількості проданих) мають дефект, компанія планує перевірити всі 44 тисячі підозрілих силових агрегатів і після діагностики у дилерів замінити пошкоджені на нові.

Теми: