Американський підрозділ Audi поділився інформацією про новий мультимедійний комплекс MIB 3 (Modular Infotainment Toolkit), що з’явиться у більшості автівок компанії вже цієї осені.

MIB 3 отримав нову апаратну платформу, та працює під керуванням операційної системи на Linux. Завдяки збільшеній у 10 разів швидкості, він отримав багато нових додаткових можливостей. Так, володарі нових моделей Audi матимуть доступ до голосового помічника Amazon Alexa, маркетплейсу додатків та послуг myAudi, гібридному радіо та вбудованому транспондеру, що здатен автоматично сплачувати за проїзд по платних шляхах США та Канади.

Система має супутниковий інтернет та радіо SiriusXM 360L з точкою доступу WiFi, що дає можливість підключення до 8 пристроїв. Крім цього MIB 3 обладнана модемом LTE Advanced Pro зі швидкістю передачі 1 Гб/сек.

Транспондер Integrated Toll Module (ITM) вперше з’явився в моделях Audi e-tron та Q7. Тепер планується, що він буде встановлюватися також на Audi Q5, Q8, A4, A5, A6, A7 та A8 модельного ряду 2021 року.