Чеська Škoda підготувала до випуску нове четверте покоління моделі Octavia у кузові універсал. Вже з’явилися доволі привабливі фото автомобіля та стали відомі деякі технічні характеристики.

Не зважаючи на те, що універсали завжди вважалися сімейними автомобілями, Octavia Combi має агресивну та спортивну зовнішність.

Центральним елементом торпеди є екран системи мультимедіа розміром від 8,25 до 10 дюймів. Як опція також може бути встановлена цифрова панель приладів з дисплеєм у 10,25 дюйма. Багатофункціональне кермо на дві спиці виглядає цікаво і спортивно. Доповнює органи керування невеликий перемикач швидкостей.

Що стосується силових агрегатів, то їх вибір достатньо багатий. Є бензинові та дизельні двигуни, двигун на природному газі, два різновиди “м’яких” гібридів та Plug-in.

Бензинові двигуни пропонуються у трьох варіантах: об’ємом 1,0 л, 1,5 л та 2,0 л. Їх потужність відповідно дорівнює 110, 150, 190 к.с.

Три варіанти дизельного двигуна мають однаковий об’єм у 2,0 л та потужність від 116 до 200 к.с.

Двигун на природному газі «видає» 130 к.с. при об’ємі 1,5 л.

Гібридні моделі Octavia Combi пропонуються з двигунами TSI Evo на 1,0 та 1,5 л та потужністю 110 та 150 к.с. відповідно. Гібрид Plug-in має двигун TSI iV на 1,4 л, потужний електродвигун та акумуляторну батарею ємністю 13 кВт·год. Сумарна потужність силової установки сягає 204 к.с. Передбачено два типа трансмісії: 6-ступенева «механіка» або 7-діапазонний «автомат».

Теми: