Компанія Volkswagen продовжує тестувати свій наступний електромобіль – кросовер ID.4. Щоб новинку не розсекретили завчасно, її замаскували під Opel.

Фотографії прототипу, який бороздить засніжені дороги Європи, опублікував ресурс Carscoops. Не дивлячись на те, що новинка явно копіює зовнішній вигляд Grandland X (за рахунок “хитрої” плівки), в ній можна розгледіти риси майбутнього ID.4. Але, що цікаво, це вже друга версія псевдо-опеля від Volkswagen: раніше компанія з Вольфсбурга вже випробовувала ID.4 під виглядом Opel, проте тоді маскування було не таке помітне.

Як би там не було, але обман не вдався і вдруге. Фотошпигунів, які не перший рік знімають автомобілі в камуфляжі, складно обдурити.

Що ж стосується самого електричного кросовера VW ID.4, він буде максимально уніфікований з хетчбеком ID.3. З останнім його об’єднає платформа MEB, батареї ємністю 45, 58 кВт і 77 кВт / год (їх буде вистачати на запас ходу в 330, 420 і 550 км відповідно); а ось в плані двигуна кросовер буде дещо відрізнятися: вже в базі він отримає двомоторну силову установку: попереду пропишеться двигун на 110 к.с., а ззаду – потужністю 204 к.с. За розмірами Volkswagen ID.4 буде близький до Tiguan.

Дебютує новий електромобіль від Volkswagen в червні цього року на автосалоні в Детройті. Спочатку, в 2021 році, новинку почнуть випускати в Європі, а потім, у 2022-му, вона вирушить на конвеєр в США.

Теми: