Кожен з автогігантів прагне закріпитися на ринку електрокарів. Робота у цьому напрямку відбувається шаленими темпами. Але поспіх не завжди йде на користь.

Раніше повідомлялося, що прикрі помилки у програмному забезпеченні суттєво загальмували серійний випуск електрокару Volkswagen ID.3. Повідомляється, що під час випробувань виникає до трьохсот похибок на день в усіх системах авто. Це примусило концерн зосередити всі сили для термінового усунення цих проблем. Адже десятки тисяч вже зібраних на заводі у Цвіккау електрокарів чекають оновленого програмного забезпечення.

Прогнози у керівництва концерну оптимістичні. Запуск продажів Volkswagen ID.3 очікується, як і було передбачено, улітку. Чи вдасться концерну вчасно розв’язати цю проблему та, тим самим, уникнути величезних збитків? Скоро побачимо.

Наразі відомо, що комплектації електрокара будуть відрізнятися лише об’ємом акумулятора. Початкова версія з батареєю на 45 кВт-год зможе проїхати приблизно 330 км на одному заряді, усередненого акумулятора на 58 кВт-год вистачить на 420 км їзди, а максимальна 77 кВт-год батарея в ідеалі дозволить вам доїхати з Києва до Львова 550 км.

Теми: