Серед моделей преміального бренду може з’явитися ще більш розкішний та показний автомобіль, ніж нинішній флагман LX.

Як стверджують знавці, робота над майбутнім флагманом, що носить заводський індекс LQ, вже розпочата. Видання Car&Driver вважає, що нова модель багато чого візьме у концепту LF-1 Limitless. Цілком можливо, що «візок» Lexus LQ отримає шляхом запозичення компонентів у флагманського седана LS. І що цікаво, в планах фірми значиться «заряджена» модифікація LQ F.

Ця модифікація повинна скласти достойну конкуренцію Mercedes-AMG GLS 63 та Audi RS Q8. Мабуть, саме тому для неї запланований потужний двигун на 600 к.с. Не виключено, що це буде новий 8-циліндровий бензиновий двигун з турбіною, розробкою якого компанія зараз займається.

Очікується, що моторну гамму LQ складуть 6-циліндровий двигун з турбіною, що розвиває близько 420 к.с., та гібридна силова установка потужністю близько 350 к.с. До речі, торгове позначення LQ фірма Lexus вже запатентувала.

Імовірно, дебют Lexus LQ відбудеться не раніше наступного року, а в продаж новинка потрапить вже у 2022 році. А чи чекає оновлення нинішній флагман Lexus LX, ще невідомо.

Теми: