Скасування Женевського автосалону через коронавірус сплутало усі плани. Автовиробникам не залишилося нічого іншого, як знайомити публіку, що з нетерпінням очікувала на це шоу, зі своїми новинками за допомогою фото та відео.

Уже відомі деякі подробиці стосовно нового Mercedes-Benz E-Class, який запланований до серійного виробництва у 2021 році. У фірмовій зовнішності відбулися такі зміни: передні фари отримали нову форму, решітка радіатора набула масивності, а передній бампер вигнутої форми. Звичні трикутні вогні позаду замінили на горизонтальні. Також для кузова заплановано три нових кольори.

У салоні впадає в око великий дисплей мультимедійної системи MBUX. Цифрова панель приладів отримала новий інтерфейс. Вона контролює усі системи авто, а також реагує на жести. Майбутнім покупцям буде запропоновано на вибір різноманітне оздоблення салону, у тому числі шкіру Nappa, Artico та інших іменитих виробників.

Залежно від комплектації, різновиди бензинових двигунів матимуть від 156 до 367 к.с. Що стосується дизеля, то передбачені двигуни потужністю у 160-330 к.с.

Також заплановано оснащення моделі електрифікованими двигунами на базі 4-циліндрового ДВЗ. При використанні стартер-генератора авто отримує додаткові 20 к.с. І вперше для E-Class передбачено бензиновий двигун об’ємом 3,0 літри, який також поєднаний зі стартер-генератором.

Новинкою став дизельний двигун OM656, який самостійно контролює рівень шкідливих викидів у атмосферу. Поява нового Mercedes-Benz E-Class запланована на середину цього року. Трохи пізніше з’явиться модель із кузовами купе та кабріолет.

Теми: