Наразі зовнішність та вигляд салону нового флагманського седана W223 повністю розкрита. У всесвітню мережу потрапили знімки тестового прототипу без камуфляжу, який очевидець зміг розгледіти та сфотографувати в усіх подробицях. Ця подія трапилася у Китаї, куди, вочевидь, автівка приїхала на презентацію.

Зміна поколінь Mercedes-Benz S-Class привнесла революційні зміни у дизайні. Так, задні вертикальні ліхтарі перетворилися на горизонтальні з секцією на кришці багажнику, передні ліхтарі стали вужчими та поміняли малюнок.

Решітка радіатора трансформувалася у великий семикутник з округленими краями. За формою переднього бампера на знімках можна зробити висновок про наявність S-класу с пакетом AMG.

Інтер’єр салону разюче відрізняється від попередника. Великий сенсорний екран мультимедійної системи за формою нагадує планшет. Він розташований не на одному рівні з цифровою панеллю приладів, як було раніше, а значно нижче. Завдяки цьому, дефлектори повітроводів опинилися зверху над екраном, та поміняли форму з круглої на прямокутну, як на концепті Vision EQS. Різко скоротилася кількість фізичних кнопок. Пасажири на задньому сидінні отримали у своє користування знімні планшети.

Якщо взяти до уваги, що нові Mercedes-Benz C-Class теж отримали роздільні екрани панелі приладів та системи мультимедіа, напрошується висновок, що надалі це буде новою рисою автівок компанії. Більш детальна інформація про флагман S-класу очікується найближчим часом, адже його прем’єра повинна відбутися до кінця цього року.

Теми: