Минуло трохи більше ніж місяць після появи нового хетчбеку Audi A3, а зараз настала черга для седана.

Новий седан A3 до середніх стійок майже повністю копіює A3 Sportback. Задня частина в нього своя, оригінальна. Силовий агрегат – гібридний.

Оновлений Audi A3 Sedan збільшився у розмірах. У довжину він додав 4 см, у ширину – 2 см, у висоту – 1 см. Колісна база при цьому не змінилася. Внаслідок того, що сидіння опустилися нижче до підлоги, над головами передніх пасажирів додалося не 1, а 2 см простору.

Інтер’єр салону повністю копіює A3 Sportback. Базова модифікація отримала систему мультимедіа з екраном у 10,1 дюйма. Цифрова панель приладів оснащена монітором з діагоналлю 10,25 дюйма. Як опція доступна панель приладів розміром 12,3 дюйма. Мультимедійна система оснащена майже усіма сучасними «наворотами»: можливістю підключення до інтернету, Wi-Fi, під’єднанням до смартфонів за допомогою Apple CarPlay та Android Auto, голосовим помічником Alexa від Amazon та багато іншим. У цілому, комплекс електронних помічників можна прирівняти до автопілота 2-го рівня автономності.

На початку продажів для оновленого седана Audi A3 буде запропонована одна з трьох конфігурацій. Це буде: 35 TDI S-Tronic, 35 TFSI та 35 TFSI S-Tronic. Бензинові двигуни мають об’єм 1,5 л. Дизельні – 2 л. Усі мають потужність 150 к.с., але різні крутні моменти.

Пізніше гама силових агрегатів розшириться. З’явиться дизельний двигун об’ємом 2,0 л на 116 к.с., та економний однолітровий трициліндровий двигун на 110 к.с. Передбачена поява «прокачаних» модифікацій – S3 та RS 3, що отримають двигуни у 310 та 400 к.с.

Теми: