28 квітня китайський автовиробник Geely провів офіційну презентацію свого найбільшого SUV HaoYue, а дилери компанії у Китаї почали приймати на нього замовлення.

Розміри кросовера чималі, що дає можливість порівняти його з японським конкурентом – Toyota Highlander. Отже, довжина автомобіля – 4835 мм, ширина – 1900 мм, висота – 1780 мм, колісна база – 2815 мм.

Кросовер розрахований на пасажиромісткість від 5 до 7 осіб. Сидіння другого та третього ряду складаються, таким чином багажне відділення стає просто величезним. Панель приладів, звичайно, цифрова. Поруч розташований великий сенсорний екран мультимедіа, селектор трансмісії – електронний.

Також HaoYue отримав шкіряне оздоблення салону, світлодіодну оптику, камери кругового огляду та датчики паркування, бездротову зарядку гаджетів, панорамний дах, електропривід багажника, адаптивний круїз-контроль.

Попри великі розміри, об’єм двигунів, якими буде оснащений новий кросовер, усього 1,5 та 1,8 літра. Завдяки турбінам, їх потужність складає 177 та 184 к.с. У розробці першого двигуна брав участь концерн Volvo. Як опція, передбачене його до оснащення 48-вольтовим стартер-генератором. Привід – передній, як опція, повний.

Остаточні ціни новинки ще невідомі.

Теми: