13 травня компанія Toyota вивела на внутрішній ринок оновлені моделі Corolla та Corolla Touring, що виділяються новими комплектаціями GX Plus та Hybrid GX Plus. Крім цього, загалу була представлена лімітована серія 2000 Limited.

Моделі GX Plus та Hybrid GX Plus являють собою модифікацію GX. Додаткова комплектація передбачає систему дотримання дистанції та скло, що дає захист від ультрафіолетового випромінювання. В інтер’єрі теж відбулися зміни. Це – декоративні сріблясті вставки на панелі приладів та кермі.

Що стосується лімітованої серії 2000 Limited (таких машин буде вироблено лише 500 одиниць), то це перша Corolla, що буде оснащена бензиновим двигуном M20A-FKS серії Dynamic Force об’ємом 2,0 літра. Його потужність складає 170 к.с. при крутному моменті у 202 Н·м. До комплекту увійде варіатор, що здатен імітувати 10 віртуальних передач.

Corolla 2000 Limited буде випускатися лише у кузові універсал, колісні диски – 17 дюймів. Для моделі передбачено чотири кольори, в тому числі Red Mica Metallic та Blue Metallic.

Початок продажів нових версій Corolla очікується вже найближчим часом.

Теми: