Автошанувальники встигли звикнути, що чекати яскравого дизайну від мінівенів та фургонів німецького виробника не варто. Однак, нові фото майбутнього Volkswagen Caddy змушують змінити думку.

Судячи зі світлин, що опублікувало німецьке видання Auto motor und sport, наступне покоління машини буде мати значно свіжіший екстер’єр, ніж попереднє, але збереже характерні риси моделі, серед яких штампування вздовж кузова. Притягує увагу нова оптика: виразні світлодіодні фари попереду та видовжені вздовж стійок ліхтарі позаду.

За основу авто було взято нову модульну платформу MQB, що відобразилось на габаритах. Колісна база нового Caddy стала більша, тоді як кузов на 93 міліметри довшим і на 25 міліметрів нижчим. Також відомо, що інженери Volkswagen змогли покращити показник аеродинамічного спротиву з 0.33 до 0.3. З технічних оновлень варто відзначити й відмову виробника від ресор на користь пружин.

Volkswagen комплектуватиме Caddy двома типами двигунів:

  • Дизель, об’єм 2.0, потужність 75, 102 та 122 к.с.;
  • Біпаливний TSI (бензин/газ), об’єм 1.5, 116 к.с.

За перемикання швидкостей відповідатиме семиступенева АКПП DSG або шестиступенева механіка в залежності від модифікації.

Значно сучасніше стане й в салоні Caddy. Авто отримає нові аналогові прибори в звичайних та цифрові в топових версіях, мультимедійний комплекс та клімат-контроль з сенсорним дисплеєм. Додатково зазначається, що в систему керування ввійде великий вибір допоміжних сервісів: для маневрування з причепом, утримання авто на дорозі, круїз-контроль та інші.

Офіційна презентація Volkswagen Caddy відбудеться в кінці 2020 року. Також в планах компанії налагодити випуск модифікації з гібридним двигуном, що перезаряджається.

Теми: