Якщо говорити про найбільш популярну модель концерну Volkswagen, то це, незаперечно, Tiguan. У 2019 році було вироблено один мільйон цих кросоверів, а вже навесні цього року їх загальний обсяг випуску перетнув межу у шість мільйонів.

Tiguan надходить у продаж майже у 80% усіх країн світу, є найуспішнішою моделлю кросовера у Європі, та входить у світову трійку лідерів у своєму класі. Ось чому так прискіпливо Volkswagen ставиться до оновлення цієї моделі.

Перші Tiguan зійшли з конвеєра у 2007 році. Через 9 років, у 2016, з’явилося нове покоління. І очікуваний рейстайлінг буде першим для моделі цього покоління. Наразі деталі оновлення не відомі. Але, скоріше за все, зміни будуть не дуже суттєвими.

Поки що виробник повідомив про появу гібридної установки, що отримає можливість підзарядки акумуляторної батареї від побутової розетки. Прогнозована дальність ходу на самій електриці становить 50 км, що близько до показників сучасного Golf GTE. Загальна потужність установки складатиме 245 к.с.

Також Volkswagen повідомляє про появу нового «чистого» дизельного двигуна на 150 к.с., та нову версію Tiguan R з двигуном на 330 к.с., що може з’явитися у кінці цього року.

Теми: