Про свій визначний результат повідомив Lexus. Так, починаючи з моменту продажу свого першого преміального кросовера RX 400h у 2005 році, і на кінець лютого 2020 року, загальний обсяг гібридних кросоверів, що були продані у Європі, становив 250 тис. одиниць.

В ці чверть мільйона автівок входять гібридні моделі RX, NX та UX.

Слід пригадати, що гібридний кросовер класу преміум RX було запущено у виробництво ще у 1998 році. З того часу Lexus постійно вдосконалював технічні характеристики гібридів, випускаючи нові інноваційні моделі.

Як повідомили у європейському офісі Lexus, більша частина продажів гібридних кросоверів від загального обсягу припадає на модель RX – 127203 одиниці. Таким чином ця модель є найуспішнішим кросовером у лінійці Lexus. Вже з’явилася нова семимісна версія RX L четвертого покоління.

Lexus також оприлюднив статистику по іншім гібридним кросоверам. Так, середньорозмірна модель NX, що з’явилася у 2014 році, була продана у кількості 101137 одиниць. А продажі нового компактного кросовера UX, що стартували минулого року, досягли відмітки у 22171 автомобіль. Таким чином, цей кросовер на цей час є найбільш популярною моделлю бренду.

Теми: