Не встиг японський концерн повідомити про дворічне призупинення роботи над діючими моделями, як з’явились інсайди щодо публічної появи флагмана – Mazda 6.

По попередній оцінці компанії, авто планується презентувати в 2022 році. Скоріше за все, дебют «шістки» слід очікувати на Токійському автосалоні для японського ринку та Женевському для Європи.

Четверте покоління Mazda 6 буде побудовано на задньоприводній платформі, яку концерн планує створити за два наступні роки. Аналогічна ситуація і з двигуном – авто отримає новий рядний шестициліндровий силовий агрегат, який наразі лише в проекті компанії.

Зважаючи на те, що Mazda ставить перед собою ціль повністю оновити лінійку і акцентувати увагу на преміум-сегменті, очікується, що в компанії повністю відмовляться від елементів та вузлів минулих поколінь, які асоціюються з середнім класом. В контексті цього, найвірогіднішим донором напрацювань для «шістки» стане габаритна задньоприводна Toyota Crown – продукт спільної співпраці японських концернів.

Про те, як виглядатиме нова Mazda 6 нічого невідомо, але можна припустити, що дизайнери будуть відштовхуватися від базової концепції бренда, вираженої в Mazda Vision Coupe – концепті 2017 року.

Орієнтовний початок продажу «шістки» намічений на кінець 2023 року.

Теми: