За повідомленням прес-служби Бориспільської райдержадміністрації, вже в травні на території Дударківської сільради розпочнеться будівництво заводу, що буде виробляти мехатронні вироби (автомобільна електроніка). Відповідні документи скріпили своїми підписами голова Бориспільської РДА Володимир Строкань та гендиректор «Костал Україна» Радосл Шкуп. Німецький головний офіс компанії підтвердив цю інформацію.

«Костал Україна» була заснована у 2006 році в Переяславі. Вона є «дочкою» німецької «Leopold Kostal GmbH & Co», що входить в групу «KOSTAL» (об’єднує 31 компанію у 17 країнах світу). Напрямок діяльності групи полягає у розробці та виробництві електронних та електромеханічних виробів для автомобільної промисловості. Партнерами «KOSTAL» є такі відомі автовиробники, як BMW, Audi, Volkswagen, Porsche, Skoda, Mercedes, Renault, Lamborghini, SEAT, Ford. Зараз на українському підприємстві компанії зайнято близько тисячі осіб.

Інвестиції у новий завод під Києвом складають 39 млн євро. З них 13 млн євро заплановано безпосередньо на будівництво виробничих корпусів, та 26 на обладнання. Новий завод дозволить створити 900 робочих місць.