Як повідомляє ДСНС, автопарк служби поповнився новими незвичайними транспортними засобами вітчизняного виробництва. Так, на баланс українських рятувальників було передано десять снігоболотоходів Богун, які точно стануть в нагоді при операціях в горах та на пересіченій місцевості в умовах, ускладнених погодою.

Представлені снігоболотоходи, створені на базі українського всюдихода Sherp, можуть рухатися майже по будь-яким твердим поверхням, розвиваючи швидкість до 40 км/год. та долати водні перешкоди (6 км/год). Додатково транспортні засоби були укомплектовані для потреб ДСНС авіа- та автомобільними раціями, гідрокостюмами, жилетами, а також іншою необхідною рятувальною амуніцією, приладами та інструментами.

При презентації техніки голова ДСНС Микола Чечоткін акцентував увагу на оперативності дій гірських пошуково-рятувальних підрозділів. Вже найближчим часом всюдиходи будуть передані відомствам в Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій, а також Одеській та Чернігівській області.

Вартість десяти снігоболотоходів Богун склала 29 мільйонів гривень.