Як інформує аналітичний центр AUTO.RIA, у період з 19 по 26 березня спостерігалося скорочення продажів вживаних авто на 36,31%, при цьому кількість покупців зменшилася лише на 11,99%.

На 0,89% збільшилась активність покупців, що виходили на зв’язок з продавцями. Кількість переглядів сайтів, що спеціалізуються на купівлі-продажу автомобілів, зросла на 15,85%. Таку ситуацію можна схарактеризувати як формування відкладеного попиту.

У той же період спостерігався підвищений попит на нові автомобілі. Зараз ажіотаж трохи зменшився, але дзвінки у салони не вщухають. Їх кількість на 32% більше, ніж до карантину.

Такий стан можна пояснити фактичним припиненням роботи через карантинні обмеження Сервісних центрів МВС. Оскільки при перереєстрації вживаного автомобіля необхідно провести його огляд експертами, здійснити будь-які операції з такими автівками наразі неможливо. Нам поки що лишається брати приклад з сусідньої Польщі, де перереєструвати автомобіль на нового власника можна через інтернет самостійно.