Українське автоком’юніті звикло скаржитися на роботу комунальників та їх байдужість до гнітючого стану доріг. Однак, цьогорічна діяльність Укравтодору дає привід для оптимізму.

Так, в Державному агентстві автомобільних доріг України повідомили, що 20 лютого розпочато реалізацію Дорожньої стратегії-2020, в яку входить відновлення 34 об’єктів. Масштабність програми справді вражає – в планах Автодору відновити проблемні ділянки та інфраструктурні будівлі в 14 областях. Тендери на виконання робіт оголошені в усіх регіонах, а вже в березні Агентство чекає на залучення перших позик державних банків.

Зі слів Голови Укравтодору Олександра Кубракова, настільки ранній старт дорожнього сезона обумовлений сприятливими погодними умовами, серйозними підготовчими роботами та проведеними торгами.

«В підсумку все це повинно стати запорукою реалізації планів Автодору на 2020 рік», – резюмує топ-менеджер.

Раніше Агентство оприлюднило інформацію про об’єми та джерела фінансування Дорожньої стратегії-2020. Всього в поточному році на будівництво та ремонт доріг планується витратити 113 мільярдів гривень, з яких 20 будуть запозичені під державні гарантії, а 35 перераховані з виплат «Газпрому» по справі проти «Нафтогазу України», що була виграна в Стокгольмському арбітражному суді.