Корейський автоконцерн вирішив більше не випробовувати терпіння своїх шанувальників і нарешті виклав повноцінні фото кроссоверу четвертого покоління. І їх справді варто було чекати: майбутній Sorento зовні виглядає ще харизматичніше та презентабельніше за попередника серії, а салон автівки ще більш комфортніший та сучасніший.

Кроссовер отримав агресивну радіаторну решітку – «посмішку тигра», яка візуально об’єднує її з фарами. Подібна концепція також використовувалась при розробці паркетника Seltos і, судячи з усього, стане фішкою модельного ряду 2021 року.

Додає солідності авто і новий капот, який став відчутно довшим в порівнянні с третім поколінням. Варто відзначити, що це не суто дизайнерське рішення – інженери Kia перемістили передню стійку на 30 мм за передню вісь.

Змінився вигляд і задньої частини авто. Sorento 2021 року буде мати виразні здвоєні вертикальні ліхтарі та великий напис назви моделі на нижній частині багажника.

Як наголошують в Kia, місткість, прохідність та комфорт пересування будуть кращі не лише в своєму класі, а й серед авто з більшими габаритами. Запорука впевненості виробника – принципово нове шасі, спроектоване для Sorento.

Не гірше виглядає інтер’єр автівки. Цифровий дисплей в 12,3 дюйми, новий круглий селектор, замість звичного важеля перемикання передач, «розумне» діодне освітлення салону, виразна центральна панель навіюють відчуття футуристичності.

Підтверджують очікування і в автоконцерні, називаючи Sorento «найбільш технологічним авто за всю історію Kia». Як було анонсовано, машина матиме адаптивний круїз-контроль, з багатьма унікальними функціями, серед яких допомога при паркуванні, автоматичний початок руху та система контролю рядності.

Побачити новий Kia Sorento четвертого покоління можна буде під час автофоруму в Женеві. Старт продажу автівки запланований на кінець 2020 року.

Теми: