Женевский автофорум 2020 року безумовно стане місцем яскравих прем’єр. Поміж іншого, Skoda покаже оновлену Octavia RS, Nissan познайомить з Qashqai, тоді як Kia привезе до Швейцарії Sorento.

Окрасою ж майбутнього стенда DS – елітного бренда французького концерну PSA Peugeot Citroen автоексперти називають модель під лаконічною назвою «9».

Створено DS 9 на базі ліфтбека Peugeot 508 з використанням модульної платформи EMP2. Габарити преміум-седана (мм):

  • Довжина – 4933;
  • Ширина – 1855;
  • Висота – 1468;
  • Колісна база – 2895.

Зовні авто не буде суттєво відрізнятись від версії, створеної для Китаю, за винятком оформлення оптики та шильдів. В іншому, DS 9 збереже характерні риси – м’який силует, що підкреслює агресивні елементи кузова, хромування та втоплені дверні ручки.

Наразі відомо, що PSA почне продаж автомобіля в одній варіації – з переднім приводом та гібридним двигуном E-Tense, потужністю 225 к.с., успадкованим від Peugeot 508. Силовий агрегат складається з турбованого мотора PureTech, об’ємом 1.6 літра та електричного 109-сильного, роботу якого забезпечує батарея на 11.9 кВт⋅год. Остання дозволяє DS 9 долати до 50 км без використання бензину.

Салон виконаний та оснащений згідно класу – витончено, комфортабельно та сучасно. DS 9 матиме багатофункціональну мультимедійну систему з дисплеєм в 12 дюймів, акустику на 14 колонок. Порадує майбутніх власників і великий вибір оформлення салону, в тому числі і завдяки DS Inspirations – унікальній системі кастомізації авто преміум-бренду.

Перспективи автомобіля наразі оцінюються стримано, адже конкурувати в класі PSA DS 9 доведеться з Lexus ES та Volvo S90. Додатково повідомляється, що французький концерн планує випустити версію з гібридним двигуном на 360 к.с. та повним приводом.

Теми: