Ще 2018 року компанія Range Rover продемонструвала у Женеві люксовий 3-дверний позашляховик SV Coupe. За основу була взята серійна модель, а запланована до виробництва кількість машин становила усього 999 одиниць. На жаль, скрутне фінансове становище компанії порушило ці плани.

Але проєкт видався достатньо привабливим, і його вирішило втілити у життя лондонське ательє Niels van Roij Design. Машина отримала назву Adventum Coupe. Планується зібрати 100 таких позашляховиків.

На відміну від заводської версії, авто отримало алюмінієвий кузов ручної збірки та подовжені двері. 8-циліндровий двигун має об’єм 5 л та потужність 525 к.с.а

Люксовий салон Adventum Coupe розрахований на 4 місця. При оздобленні використовується натуральна шкіра, дерево тика, твід та овеча вовна. Виробництво однієї автівки займає пів року, а вартість починається з відмітки у 270 тис. євро.

Перша машина вже чекає на свого покупця. Кузов має колір Artic White, салон оздоблений червоною шкірою Nappa, а підлога – планками з деревини тика. Доповнюють оздоблення салону дві парасолі.

Теми: