Дев’ять років минуло з моменту появи третього покоління Outlander. Новий кросовер мав з’явитись ще у 2018 році. Тоді було майже все готово: дизайн, інтер’єр і технічна начинка, але в останній момент, керівництво концерну Renault-Nissan, який викупив третину акцій Mitsubishi Motors, вирішило перевести модель на свою платформу CMF-C/D. Ці роботи зайняли ще три роки. Тепер перед нами дійсно абсолютно новий автомобіль.

Зовнішній вигляд виконаний у фірмовій дизайн-концепції Dynamic Shield. Перш за все, в очі потрапляють незвичні головні фари, які розташовані по краям масивного бампера. Секція ходових вогнів розміщена вище. Рішення спірне, але в той же час вельми оригінальне. Авто стало помітно більшим.

По технічним характеристикам автомобіль найближчий до американських специфікацій Nissan Rogue та X-Trail. Як уже зазначалося, вони побудовані на одній платформі.  Mitsubishi Outlander тепер комплектують атмосферним двигуном від компанії Nissan об’ємом 2,5 літра і потужністю 181 к.с. А також новим варіатором Jatco.

Інтер’єр повністю новий, хоч і дуже схожий на інші моделі концерну. У компанії обіцяють значно покращити якість матеріалів. А ще, це буде перше авто Mitsubishi з проекційним екраном. Для ринку США базова версія має 7 місць, в Україні це скоріше за все буде опцією.

Outlander тепер має адаптивний круїз контроль MI-Pilot Assist, як ви вже здогадались, це по суті аналог системи ProPilot від Nissan.

В США базову версію Outlander четвертого покоління уже можна придбати за 25800$. В Україні новинка може з’явитись у наступному році.

Теми: